Apie mus

 

 UAB "Matavimo Technika ir Prietaisai" įsikūrė 1995 metais Vilniaus parduotuvės-salono "Prietaisai" pagrindu. Šis salonas iki 1991 metų buvo beveik vienintele organizacja, aprūpinanti Lietuvą įvairia matavimo technika.

Įmonės tikslas – tiekti į Lietuvą kokybišką, atitinkančią Lietuvos bei EB metrologijos reikalavimus svėrimo ir matavimo techniką.

Šiuo metu UAB "Matavimo Technika ir Prietaisai" tiekia įvairios paskirties elektronines svarstykles ir svėrimo sistemas, be to įvairus elektros matavimo prietaisus bei prietaisus temperatūrai ir drėgmei nustatyti.

Įmonė užsiima ne tik prekyba, bet ir siūlo savo klientams tokias paslaugas, kaip svėrimo sistemų gamyba pagal tam tikrą užsakymą, svarstyklių ir matavimo prietaisų remontas, paruošimas metrologinei patikrai bei nuoma.

Mes esame šių svarstyklių gamintojų atstovais:
MASSA-K AXIS KERN Leon-Engineering Eilon-Engineering

Mes esame šių matavimo prietaisų gamintojų atstovais:
MEGOMETR CZAKI TANEL

 

Mes siūlome platų elektroninų svarstyklių asortimentą laboratorijoms, vaistinėms, juvelyrikos parduotuvėms, prekybos ir pramonės įmonėms, kur yra pateikiami aukščiausi reikalavimai patikimumui ir aplinkos poveikio atsparumui.

Mūsų siūlomos svarstyklės atitinka Europos Sąjungos reglamentus, kas praneša "CE" ženklas ant gamyklinės svarstyklių etiketės.

Pirkėjui pageidaujant, visoms svarstyklėms (turinčioms EB tipo tvirtinimo sertifikatą) gali būti taikoma EB patikra - žimėjimas metrologijos "M" ženklu.

Beje, pas mus galite įsigyti:

  • elektos instalacijai tikrinti prietaisus - izoliacijos varžos (megometrai), įžeminimo varžos , pereinamų kontaktų varžos matuoklius bei grandinės fazė-nulis matuoklius, universalūs "Eurotest 61557" prietaisus;
  • temperatūros bei drėgmės matavimo prietaisus.
 
smart foreash
Šioje svetainėje yra naudojami slapukai (angl. „cookies“). Jie gali identifikuoti prisijungusius vartotojus, rinkti statistikos duomenis ir padėti pagerinti naršymo patirtį kiekvienam lankytojui atskirai.
Susipažinkite su mūsų Privatumo politika
Sutinku Išvalyti slapukus ir išeiti